Ana Sayfa

Diş Renginden Memnun Olmayanlara Porselen Yapraklar

Dentalform Diş Kliniği olarak, 7 Eylül 2012 tarihinde Sabah gazetesinde, porselen lamina uygulamasının avantajlarını anlattık. İstanbul Bağdat Caddesi’nde uzun yıllardan beri porselen lamina, yaprak porselen, bonding uygulamaları ile hizmet vermekteyiz. Çevrenizde sürekli bembeyaz gülüşlere sahip kişiler dikkatinizi çekiyor mu? Porselen lamina uygulaması sonuçları, doğal diş ile ayırt edilemeyecek kadar doğaldır.
Diş Renginden Memnun Olmayanlara Porselen Yapraklar.

Çevrenizdeki kişilere baktığınızda, dişlerinde hiç çarpıklık yok, diş kırıkları yok, diş kaybı yok ve her zaman beyaz dişlerle size gülüyorlar mı?

Porselen lamina yöntemi ile dişlerin estetik görünümünü, çok kısa sürede, ağrısız kazandırmak çok kolay olmaktadır. Aynaya bakıldığında görülen diş görünümünü kolayca saklama imkanı sunuyor. 1 hafta sonra yıllarca beyaz ve düzgün diş görünümüne sahip olma imkanını sunuyor.

Dentalform’a diş bozukluğu problemi için geldiğinizde, 1 hafta sonra gülüşünüze güvenerek kliniğimizden ayrılabilirsiniz. Porselen lamine yönteminde, tırnak kalınlığında, istediğiniz renkte ve boyda hazırlanmış özel porselen yaprakları, kendi dişlerinizin ön yüzeyine yapıştırıyoruz. Işık geçirgenliğine sahip yaprak porselenler, kişinin ağız ve diş yapısına göre tasarlanıyor. Gülüş tasarımınız planlanırken, yüz estetiği ile uyumu da dikkate alınmaktadır. Diş ve diş etinin de uyumu, estetik bir gülüşte çok önemlidir. Eğer diş etlerinizin görünümünde değişiklik gerekirse, pembe estetik uygulaması da önerilmektedir.

Porselen Lamina ile Doğal Gülüşlere Kimler Sahip Olabilir?

- Güldüğünde dişeti normalden fazla görünen kişiler

- Dişlerinin renginden memnun olmayan kişiler

- Diş aralarında açık bulunanlar

- Kırık veya çarpık dişleri olanlar

- Dişlerinin şeklinden memnun olmayanlar

- Dişler arasında seviye ve renk farklılıkları olanlar

Sabah gazetesinde yayınlanan röportajımız için, linki tıklayabilirsiniz. https://www.sabah.com.tr/saglik/2012/09/07/dis-tedavisinde-mucize-yontem