Ana Sayfa

Yaprak Porselen Uygulaması ile Gülüş Estetiği

Gülüş estetiği son zamanların popüler diş uygulamalarındandır. Çoğu insan diş tedavilerinden önce, daha hızlı güzel bir gülüşe sahip olmayı araştırmaktadır. Hem güzel hem de sağlıklı dişler için estetik diş uygulamaları yapılmaktadır. Bağdat Caddesi'nde uzun yıllardan beri bu uygulamayı gerçekleştirmekteyiz.
Yaprak Porselen Uygulaması ile Gülüş Estetiği.

Diş hekimleri diş estetiği uygulamaları olarak, gülüş tasarımını kişiye özgü planladıktan sonra, lamina yaprak porselen diş uygulamaları ile güzel bir görünüm sağlamaktadırlar.

Porselen lamina diş uygulamalarında, dişler kesilmeden ve aşındırılmadan, kişilerin kendi dişlerinin üzerine yapıştırılmaktadır. Dışarıdan bakıldığında, orijinal dişten ayırt edilmeyecek kadar başarılı bir uygulamadır. Bazı kişilerin dişleri eksiktir. Bazı kişilerin dişleri kırılmıştır. Bazı kişilerin dişleri çok uzundur. Bazı kişilerin dişleri eksik değildir, ama dişleri birbiri ile uyumlu değildir. Dişlerin kesilmesine gerek kalmadan porselen lamine uygulamaları ile güzel görünümü engelleyen tüm diş problemleri ile kısa sürede giderilir.

Yaprak porselen veya lamina porselen uygulamasının en büyük avantajlarından biri, bir seansta ölçü alınır, ikinci seansta uygulama tamamlanır. 2.ci seansta yeni gülüş tasarımınızla dentalform’dan ayrılırsınız.

Dişlerde, estetik görünüm kaygısını tamamen ortadan kaldıran lamine porselen uygulamasında, dişlerin ön yüzeyine yapıştırma gerçekleştirilir. Sonrasında kullanım açısından oldukça rahattır. Ömür boyu kullanılan ve yeni uygulamaya ihtiyaç duyulmayan bir estetik diş uygulamasıdır.

Uygulama sonrasında, diş hekimi, nelere dikkat edeceğinizi belirtecektir.

Yaprak Porselen Kaplama Hangi Durumlarda Gerçekleştirilebilir?

Estetik diş uygulamaları arasından en çok tercih edilenler arasında yer alan yaprak porselen, aşağıdaki durumlarda uygulanabilir.

Eğer sürekli sararmış dişlere sahipseniz, kırık dişleriniz varsa, dişler arasında boşluklarınız varsa, dişlerin uzunluklarında uyumsuzluk varsa, eğri veya üst üste gelen dişleriniz varsa, lamina porselen kaplama uygulamasını, rahatlıkla düşünebilirsiniz.

Sürekli kahve veya çay tüketilmesinden, sigara içilmesinden etkilenmeyen bu uygulama ile hep beyaz gülüşlere sahip olabiliyorsunuz. Uygulama öncesi yaprak porselenlerin beyazlığına beraber karar verilmektedir. Renk, yıllar geçtikçe değişmez. Gülüş estetiği uygulamalarının en güzel ve kalıcı uygulamasıdır. Bu uygulamanın temizliği çok basittir. Düzenli olarak diş beyazlatma uygulaması ihtiyacınız kalmamaktadır. 

Porselen lamina fiyatları diş hekimi veya diş hastanelerine göre değişmektedir. İnternette yasalar gereği fiyat verilmesi yasaktır. Herkesin gülüş tasarımı ve ihtiyacı olan yaprak porselen sayısı farklı olduğundan, fiyat değişmektedir. Size özgü fiyatlandırma için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Diş estetiği konusunda başarılı uygulamalarımızı, uzun yıllardır, Bağdat Caddesi Dentalform’da uygulamaktayız. Estetik diş hekimi olarak, profesyonel yaklaşımımızla mutlu gülüşlerde katkımız fazladır. Gülümseme tasarımınız için nasıl bir yol izleyeceğimizi ve planlama uygun gördüğümüzü sizinle, sizin dişlerinize uygun paylaşmaktayız. Başka kişilerin öncesi ve sonrası fotoğrafları ile beklentilerinizi anlamaktayız. Diş estetiği, kişiye özel tasarımla mükemmel bir uygulama imkânı sunabilmekteyiz.