Ana Sayfa

Diş Beyazlatma

Mükemmel gülüş için iki önemli husustan bahsetmek gerekli... Bunların birincisi kuşkusuz estetik olarak mükemmel bir dizilime sahip dişler… Yalnız elbette bu tek başına yeterli olmayacak, dişlerin rengi, beyazlığı da en az geometrisi kadar büyük öneme sahiptir.
Diş Beyazlatma.

Diş beyazlatma, gülüş estetiği için önemlidir.

Diş Beyazlatma, internette araştırıldığında, Ev Tipi Diş Beyazlatma ve Ofis Tipi Beyazlatma gibi yöntemler olduğunu görmeye başlarsınız. Her iki yöntem ile beyazlama mümkün olabilmektedir. Diş Hekimi tedavisine göre bazı durumlarda birisini tercih edebilmektedir. İstanbul Bağdat Caddesi Dentalform’da diş rengi, dişlerin rengi, dişlerin beyazlığı için her iki yöntemde uygulanmaktadır. Ofis Tipi Beyazlık ve Ev Tipi Beyazlık için de, dişlerin beyazlama oranı aynıdır. İki yöntem için de gerekli bilgiler konusunda, kişileri ayrıntılı bilgilendirmekteyiz. Uygulama için ayrıntılı bilgi almak için gelebilirsiniz. Diş Beyazlatma öncesi ve sonrasında, uygulamanın hangi yöntemle olacağını, uygulama sonrasında nelere dikkat edilmesi gerektiğini, uygulamaların nasıl olacağını ayrıntılı olarak anlatmaktayız. Öncesi ve sonrası fotoğraflarla kişilerin istedikleri beyaz rengini belirliyoruz. Diş hekimi olarak deneyimlerimizle, estetik olarak uygun gördüğümüzü de kişilerle paylaşıyoruz.

Diş Beyazlatma işlemi iki şekilde olabilir.

Ofis tipi beyazlatma

Ofis tipi beyazlatma hekim gözetimi altında 1 ya da 2 seans olmaktadır. Dişlerin üzerine beyazlatacak olan malzeme sürülür ve ışık kaynağı altında 1 saat uygulanılır.
Bu İşlemler sonrasında kişi daha beyaz ve temiz dişlere sahip olmuş olur.
Elde edilen bayazlığı korumak; kişinin yeme içme alışkanlıklarına, dişi fırçalasına, zamanında beyazlatma işlemini tekrarlanmasına ve hekim kontrolüne göre değişir.

Ev Tipi Beyazlatma

Ev tipi beyazlatma için diş hekimi, kişiye özel, dişlere tam oturacak şekilde plaklar hazırlar, Beyazlatacak olan ajanı hastaya teslim eder ve kişi ilk kullanımda 4 Ya da 5 gün üst üste beyazlatma işlemini gerçekleştirebilir. İlerleyen zamanlarda da dönem dönem kullanılan elde ettiği beyazlğı koruyabilir.
Dişteki renklenmenin oranına göre önce ofis tipi ve ardından ev tipi beyazlatma uygulaması kombine şekilde uygulanabilir.

Her iki işlemde de dişlerin beyazlama oranı aynıdır.

İstanbul Bağdat Caddesi Dentalform'da Beyaz Gülüşler....

Fotoğraf: Slovenya, Ljubljana Şehri, Butchers Köprüsü

İlgili Resimler