Bonding Diş Uygulaması

Bonding uygulaması, internette araştırıldığında, kompozit esaslı malzemelerden uygulamanın gerçekleştirildiğini herkes öğrenmektedir. İstanbul Bağdat Caddesi Dentalform Diş hekimleri kompozit esaslı malzemelerle,  kişilere uygun renk ile gerekli değişiklikleri yapmaktadır.
Bonding Diş Uygulaması.

Aynaya bakıldığında herkes sağlıklı bir gülüşünün olmasını ister. Toplumda gerek iş hayatında, gerekse sosyal hayatta, iletişimde güzel bir gülüş her zaman önemlidir. Dişlerin aralıklı, kırık olması, eksik  ve sarı olması, herkesin ilk iletişiminde rahatsız olduğu bir durumlardır. Çoğu kişi ağız içi görüntüsünden rahatsız olmasına rağmen, diş hekimi koltuğuna oturmayı hep ertelemiştir. Haftalarca tedavi uygulanma ihtimali veya acı çekme korkusu, kişilerin ağız ve diş sağlığı bakımına ertelemesine neden olmuştur. Bonding uygulaması ile artık diş hekimi koltuğundan kaçmanıza gerek kalmadı. Uygulama hakkında bilgi almak istenilen günde, yaptırmaya karar veren kişilere hemen o gün uygulama yapılabilmektedir.

Kompozit materyallerin dişlerin ön cephesine yapıştırılması ile bonding uygulaması tamamlanmaktadır. Diş hekimi ile kişiler birlikte yeni diş rengine karar verilir. Yüz ile uyumlu, çene ile uyumlu, kişiye özgü gülüş tasarımı planlanarak uygulama gerçekleştirilir. Diş etleri ile uyumlu bir diş tedavisi gerçekleştirilir. Uygulama sırasında ağrı olmamaktadır. Ağrılı bir işlem olmayan bonding diş uygulamasında, dişlerin arasındaki aralıklar kapatılır. Kırık dişler tamamlanır. Ağız içinde dişlerdeki eksik görüntülerden kişiler kurtarılır.

Tek seansta, estetik diş hekimleri tarafından, dişlerin yüzeyine kompozit malzemelerin yapıştırılarak şeklinin değiştirilmesi işlemi olan Adeziv Sistem, tıptaki en güzel gelişmelerden biridir.

İnternette genel bilgi almak yerine, size özgü muayene için İstanbul Bağdat Caddesi Dentalform'a bekleriz. Diş hekimi koltuğuna oturmaya hevesleneceksiniz…

Fotoğraf: Letonya, Riga, Aziz Petrus Kilisesi